Друштво Српских Родољуба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друштво Српских Родољуба

СРПСКИ НАРОДНИ ФОРУМ
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Назадњаци у Врбасу примењују силу!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptySre Okt 07, 2009 3:44 pm

Игор Бечић са бандитима тзв. ''активистима'' 1389 и СНС ломи билборд СРС у центру Врбаса. То је кампања СРПСКЕ НАПРЕДНЕ СТРАНКЕ!!!

Нису они никаква ''умерена десничарска странка'' они су вандали и екстремисти!


СТОП ДЕМОКРАТСКО-НАЗАДЊАЧКОЈ ТИРАНИЈИ ДС & СНС!
ЗА СЛОБОДНУ СРБИЈУ - РАДИКАЛНО ЗНА СЕ!



Ево снимка на ФБ:

https://www.facebook.com/pages/Samo-za-Srbeostali-na-vrbe/154979788437?v=photos&ref=mf#/video/video.php?v=104703059539991&ref=mf
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
milica

milica


Broj poruka : 22
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 32
Lokacija : KV - Ribnica

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptySre Okt 07, 2009 6:58 pm

страшнооооо..... али ми је дараго што овдашњи КВ напредњаци и да хоће, неби могли да се дигну да ударе по српским радикалима.... колико сам видела имамо добру и јаку омладину... Минић, Белаковић.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyČet Okt 08, 2009 2:24 pm

Када су синоћ радници једне агенције покушали да поставе билборд СРС-а, појавио се Игор Бечић, носилац листе напредњака за ванредне локалне изборе у Врбасу и народни посланик који је са још неколико његових батинаша покушао да спречи те раднике да поставе билборд јер им се није свидео.

Када су дошли активисти Српске радикалне странке да виде о чему се ради и да спрече Бечића да прави хаос по граду, он је почео да их удара и да ломи билборд. На срећи, полиција је реаговала на време и већи инцидент је спречен. На профилу СРС Омладина Врбас можете да видите и снимак од синоћ.

То је брука и срамота Томислава Николића и његових напредњака и разлог више да истрајемо у борби. РАДИКАЛНО, ЗНА СЕ!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
Ломоносов

Ломоносов


Broj poruka : 39
Datum upisa : 09.10.2009

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyNed Okt 11, 2009 7:42 pm

Поред ових спорадичних догодовштина,има ли процена колико ће која странка освојити?
Nazad na vrh Ići dole
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyNed Okt 11, 2009 8:21 pm

Све зависи од излазности бирача... Ми радикали очекујемо добар резултат!
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
Gottesfreien
Admin
Gottesfreien


Broj poruka : 40
Datum upisa : 08.10.2009

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyNed Okt 11, 2009 9:44 pm

SRS - 036 ::
Све зависи од излазности бирача... Ми радикали очекујемо добар резултат!

Јасно је од чега све зависи, али да ли постоје нека истраживања, процене?
Nazad na vrh Ići dole
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyPon Okt 12, 2009 11:00 am

Gottesfreien ::
SRS - 036 ::
Све зависи од излазности бирача... Ми радикали очекујемо добар резултат!

Јасно је од чега све зависи, али да ли постоје нека истраживања, процене?

Не колико сам ја упознат, јер ипак је то мала локална средина и нико се тим истраживањима не бави. Наравно да ће све партије причати како су њихови рејтинзи најбољи, али остаје да сачемао изборе и видимо резултат!
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
Ломоносов

Ломоносов


Broj poruka : 39
Datum upisa : 09.10.2009

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 8:18 am

SRS - 036 ::

Не колико сам ја упознат, јер ипак је то мала локална средина и нико се тим истраживањима не бави. Наравно да ће све партије причати како су њихови рејтинзи најбољи, али остаје да сачемао изборе и видимо резултат!

Па није Врбас баш мали. А такође,многи су прејудицирали изборне резултате за београдске општине.
И било би идеално када би структура власти била СНС-СРС-ДСС,али пошто радикали неће,било би одлично да се убаци СПС.
Nazad na vrh Ići dole
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 12:02 pm

А ко ти каже да ће ДСС и СПС прећи цензус?
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
Ломоносов

Ломоносов


Broj poruka : 39
Datum upisa : 09.10.2009

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 12:07 pm

Тужно је што се на последњим локалним изборима свугде СПС показао да не што је остао исти,већ што је и ојачао!
А ДСС је на претходним изборима у 2008. у Врбасу освојио 8,33% А можда се тај број и увећа јер имамо бољу кампању и растерећени смо медијског застрашивања жутих да ће ако "дође Коштуница бити санцкија,сиромаштва и ратова..."
Nazad na vrh Ići dole
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 12:12 pm

У праву си у вези СПС-а, али мислим да овога пута неће освојити велик број гласова, јер конкретно немају шта више да понуде...
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
Ломоносов

Ломоносов


Broj poruka : 39
Datum upisa : 09.10.2009

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 12:23 pm

А шта су понудили на овим претходним локалним изборима,па су освојили не тако мали број гласова?
Не знам стварно шта се са овим народом догађа...у Ковину су били освојили преко 20%.
Nazad na vrh Ići dole
milica

milica


Broj poruka : 22
Datum upisa : 07.10.2009
Godina : 32
Lokacija : KV - Ribnica

Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! EmptyUto Okt 13, 2009 12:24 pm

Надам се да ће радикали освојити преко 10% гласова, иако им сви кажу да ће испод тога.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty
PočaljiNaslov: Re: Назадњаци у Врбасу примењују силу!   Назадњаци у Врбасу примењују силу! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Назадњаци у Врбасу примењују силу!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Друштво Српских Родољуба :: ПОЛИТИКА! :: Локална политика-
Skoči na: