Друштво Српских Родољуба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друштво Српских Родољуба

СРПСКИ НАРОДНИ ФОРУМ
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Марко Минић
Admin
Марко Минић


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.10.2009
Lokacija : Kраљево

Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 Empty
PočaljiNaslov: Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009   Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 EmptyUto Okt 06, 2009 6:23 pm

Драга браћо и сестре,

Много пута сам се обраћао свим Србима, али никада као овог пута, као утамљеник, који већ седам година одолева хашким зликовцима да убију моју непоколебљиву веру у снагу и правду нашег народа.

Јачи сам него икада у свом опредељењу, да заједно са свима вама истрајем у борби за слободу и спас наше отаџбине!

Много пута ми смо као народ и као држава били стављени на искушење. Много пута су нам претили уништењем. Али сваки пут смо свима доказали да је српски народ онда најјачи, кад је изложен највећим опасностима!

Одиста, нама никада није било дато да се нормално развијамо и напредујемо, као осталим народима, нама је увек свако добро долазило на бојном пољу, где смо обилато наше земље заливали крвљу наше младости, дакле, наше будућности. Али, слобода лечи ране које задаје.

Иако сада формално нисмо у рату, за нас Србе борба за опстанак је увек на дневном реду, и оно што нас једино може ободрити и помоћи нам у тешким часовима искушења, није била, нити ће бити помоћ страних сила, већ сазнање и осећање да само удруженим снагама можемо изборити право за свој опстанак и свој развитак. Само народ у акцији је нација.

Ја вас као сужањ целог света, западног у првом реду, после седам дугих хашких година размишљања и тражења пута за наш спас (пре свега економски, јер од целе њихове власти, види се само њихово богаћење) позивам и овога пута, да се уозбиљите, да се уздате само у своју савест, само у своје родољубиво срце, и да не дате да било ко кроји вашу и нашу судбину.

Напослетку ко је и чиме доказао да је за нас Европа спас? Наше тржиште и наше привредне шансе су само на Истоку, од ког се непрестано удаљавамо.

О издајницима свакојаких боја и свакојаких обећања, а, у ствари, бездушних и антисрпских злотвора и лопужа, нећу да вам, овога пута говорим. Хоћу да вас храбрим, хоћу да у вама пробудим родољубиви гнев против свега што угрожава вашу егзистенцију, јер без националне дисциплине, нема опстанка једног народа. А Србија више није народ, већ влада.

Такозване вође демократије су се извежбали да говоре о свачему, иако немају знања ни о чему.

Они гледају само своје интересе, гледајмо их коначно и ми!

Оставите их и сада нек раде свој прљави посао, ништа није вечно, као срамота и проклетство издаје свога народа!

Прогласите их издајницима и изродима, и не очекујте од њих ништа! Само и све од себе. Наша судбина зависи само од нас. Хоћемо ли, можемо ли? Онолико колико хоћемо, толико мора и да можемо.

Мислите на своје огњиште, мислите на свој народ, мислите на све оно што морате да мислите за добро свога родног краја и свога народа!

Са жељом да сте хтели и умели да ме чујете и следите,

Срдачно вас поздравља ваш

Др Војислав Шешељ

У Хагу, септембар 2009. године
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info/
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009   Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 EmptyUto Okt 06, 2009 6:24 pm

Супер Маре, што си га убацио.... Писмо је врх!
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
ilijaKV

ilijaKV


Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.10.2009
Lokacija : Kraljevo

Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009   Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 EmptySre Okt 07, 2009 3:13 pm

ZIVEO NAS PRESEDNIK,NAS VOJVODA PROF.DR.VOISLAV SESELJ. SRBIJA SE BRANI U HAGU
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009   Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» СНП ''1389'' - писмо из затвора!
» FIFA 10 (2009)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Друштво Српских Родољуба :: ПОЛИТИКА! :: Унутрашња политика-
Skoči na: