Друштво Српских Родољуба
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друштво Српских Родољуба

СРПСКИ НАРОДНИ ФОРУМ
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 СНП ''1389'' - писмо из затвора!

Ići dole 
AutorPoruka
Ultra-Patriot
Admin
Ultra-Patriot


Broj poruka : 166
Datum upisa : 06.10.2009
Godina : 32

СНП ''1389'' - писмо из затвора! Empty
PočaljiNaslov: СНП ''1389'' - писмо из затвора!   СНП ''1389'' - писмо из затвора! EmptySub Okt 10, 2009 5:52 pm

Писма из затвора

Драги мени Срби и Српкиње,
пишем вам из затвора Падинска Скела у којем сам већ више од 2 недеље, а где ме је на превару и уз лажне сведоке сместио актуелни режим, заједно са другим српским националистима који су се попут мене нашли на удару Евроатланских фарисеја. Жртве смо због отвореног и јавног става о одбрани и очуванју морала, вере, чистоте и добра нашег града, земље и народа.

Противећи се болесној политичкој манифестацији Содоме и Гоморе, срама и зла, тј. паради педера. Принцип у режимским манифетлуцима је јасан: Кадија те тужи-кадија ти суди; са тим што би ја додао још Кадија те хапси- кадија ти лажно сведочи.

Опште је познато да марионетски режим непреза ни од чега у сукобљавању са својим политичким неистомишљеницима. Најлакши начин да човек буде дискредитован и ућуткан, је да се јавности претстави као: насилник, фашиста, хулиган, опасност по јавно добро, безбедност и имовину свих грађана тј. као државни непријатељ. Парадокс читаве хајке на нас нове државне непријатеље је управо то да ми највише волимо своју отаџбину Србију; и зато сам ту где јесам, прогоњен и преко јавних медија клеветан.

Данас ко год јавно наступи с националним програмом и идејом одмах бива проглашен фашистом. Бестидне манипулације владајућих мешетара против младих родољуба су све болесније и перфидније. Под изговором Евро-Америчке демократије режим је узурпирао медије и онемогућује, према режиму критички настројеним родољубима да народу предоче другачије мишљење од званичене политике власти. Мој случај је прост. Политички сам заробљеник ненародног и богоборачког режима. Робови слугеранске власти су ме на превару лишили слободе и то у порти храма , након Литургије. Лажљиво, какви су иначе, позвао ме један од оперативаца у цивилу, роб слугерашког режима до његових кола поред цркве да попричамо. Не слутећи да тако и толико отворено могу да лажу пошао сам. Кад смо стигли одмах се појавило униформисано појачање и под изговором, да ме траже на разговор командири у полицијској управи Стари Град, пребачен сам тамо.

У згради полицијске управе Стари Град сам чекао 3 сата да би ми у својству Грађана (значи не ухапшеног) узели изјаву за службену белешку. После које ми је речено да ћу добити своју личну карту назад и слободно напустити објекат. Мада до тога није дошло, већ сам још 4 сата провео чекајући. Све док ме нису одвели у СУП 29. Новембар са изговором да судија мора да ми да личну карту и да сам онда слободан.У судници при 29.новембру сам саслучшан, без да ми је указан мој правни статус и право на адвоката. Након мог саслушања код, код градског судије за прекршаје у Београду -Горана Милутиновића у судници су ступили и такозвани сведоци Благојевић Радета, полицијски службеник Одељења за јавни ред и мир ГСУП-а Београд и Ивковић Ивица, виши полицијски службеник инспектор, помоћник командира полицијске управе Стари Град. Обојица су бестидно лагали и дали лажна сведочења против мене.

И ако су им приче биле дословца истоветне, биле су апсолутно контрадикторне са правим збивањем тог јутра и у отвореном сукобу са истином. Поред њих у судници је више пута упадао човек чије име незнам, аил стража која ме је чувала ми је рекла да је реч о председнику градског суда, који је иначе уопште ретко виђен у згради СУП-а 29 .Нов. да би тог дана у 4 сата колико је суђење трајало бар 4 пута улазио у судницу где ми се судило и на уво разговарао са судијом Гораном Милутиновићем. Епилог је јасан. Са 2 лажна сведока, слугу марионетског режима: Благојевић Радетом и Ивковић Ивицом, уз честе посете и дошаптавања председника суда и судије, као и не указивање мени на моје право на правног бранилаца-адвоката, притом узимајући моју изјаву из дневних новина Курир: "Позивам народ Србије да се окупи на платоу у највећем броју на АПСОЛУТНО НЕНАСИЛНОЈ СВЕНАРОДНОЈ СРПСКОЈ ЖУРЦИ СЕКСУАЛНО НЕДЕВИЈАНТНИХ ОСОБА, а у случају да се парада откаже да прославимо велику победу, јер ћемо се увек супротсавити злу, ненасилним гандијевским методама", ја сам по кратком поступку осуђен на 30 дана затвора и одмах експресно послат на издржавање казне.Пре него што је пресуда изречена уопште сам цео дан био недоступан на мобилном телефону, моји забринути пријатељи су ангажовали адвокате да ме пронађу и помогну ми.

Тако је један од адвоката и дошао до супа 29. нов. распитујући се за мене. И док сам ја био у 29. ноб. на суђењу, које је дуго трајало, стража на улазу зграде је мом адвокату тврдила да ја нисам у уопште у згради СУП-а. То вече сам заједно с још 4 српска родољуба пребачен у затвор Падинска Скела, где је током ноћи стигло још младих Срба. Случаји осталих притворених критичара власти и бранитеља части Србије су исто прожети перфидним лажима робова слугеранског режима.

Много је неправде тога дана над омладином Србије начињено. Сви ухапшени српски младићи су одмах писали жалбе на срамне и за Србију понижавајуђе пресуде. Све жалбе, међу њима и жалба мојих адвоката су експресно одбијене, правдано још глупљим изговорима него саме нечастиве пресуде. Опет ударац од стране робова слугеранске власти, Веће за прекршаје у Београду , састављено од судија: Гавриловић Гордане председника већа, Весне Дамњановић и Јањетовић Мирослава чланова већа, у најавној седници одбили су моју жалбу и потврдили казну темељену на лажним оптужбама сведока, који иначе не само да су лажни сведоци већ су и активно учествовали у припреми и покретању мог хапшења.Већ помињани Ивковић Ивица је потписао налог за моје привођење, које сам описао на кој лажовски и преварантски начин је изведено. И док нас држе затворене, на слободи нам прогоне истомишљенике, претурају по кућама, застрашују и шиканирају укућане, подмећу разно рауне опасне предмете како би нас преко својих (масовних) медија , на којима од дана нашег хапшења траје хајка на наше организације, представили као опасност по општу сигурност државе и грађана и тако издејствовали забрану родољубивих удружења, а младим родољубима осигурали боравак у затвору. Само и поред хајке, хистерије лажи и режимске преваре, коначна победа биће наша. Српски родољуби уз себе имају истину, правду, вечну љубав према отаџбини Србији и веру у Господа нашег, Бога правде.



МИША ВАЦИЋ
Nazad na vrh Ići dole
https://snfront.serbianforum.info
 
СНП ''1389'' - писмо из затвора!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» СНП ''1389'' - Вацић на слободи!
» Писмо др. Војислава Шешеља српској јавности 30.09.2009

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Друштво Српских Родољуба :: ВЕСТИ И САОПШТЕЊА! :: Родољубиви покрети-
Skoči na: